start   misja   produkty   pliki   kontakt  szukaj  


ARC - wersja ekonomiczna
HRC - wersja wysoka
ERC - niski profil wózka
MRM - miniaturowe wąskie
MRW -miniaturowe szerokie
Prowadnice miniaturowe o małym skoku ST
Silniki liniowe z nieżelaznym rdzeniem
Prowadnice szerokie WRCPlan osiągnięcia pozycji lidera w obszarze prowadnic tocznych


Chieftek Precision Co., Ltd. lub w skrócie cpc to zespół najwyższej klasy specjalistów z całego świata, skoncentrowany na nieustannym rozwoju technologii w zakresie ruchu liniowego. Od początku istnienia firma Chieftek Precision Co., Ltd. koncentrowała się m.in. na doskonaleniu technologii wytwarzania miniaturowych prowadnic linowych.

Trend miniaturyzacji w technice liniowej rozpoczął się w 1990 roku wraz z aplikacjami wymagającymi precyzyjnego pomiaru oraz narzędzi pomiarowych. Dynamicznie rozwijające się dziedziny przemysłu jak elektronika, półprzewodniki oraz powiązane z nimi branże często opierają się na miniaturowych komponentach realizujących ruch liniowy. Są one wykorzystywane m.in. w precyzyjnych robotach i maszynach do produkcji wysokiej jakości komputerów oraz elementów automatyki biurowej.

Technika liniowa odgrywa również kluczową rolę w automatyce produkcyjnej. Dzięki dużej trwałości i ergonomii standardowe prowadnice cpc mogą być z powodzeniem stosowane we wszelkich urządzeniach i maszynach realizujących produkcję, paletyzowanie czy montaż. Standaryzacja wymiarów umożliwia zamienność prowadnic i wózków, a innowacyjna technologia krążenia kulek sprawia, że produkty cpc cechują się dłuższą żywotnością i lepszymi parametrami dynamicznymi.

Firma WObit, w ofercie której mechanika i napędy zajmują istotne miejsce jest naturalnym partnerem dla cpc na Polskim rynku. Dzięki wzajemnej współpracy oferta techniki linowej w Polsce ma szansę na zyskanie nowej jakości, a najwyższej klasy technologie są wreszcie na wyciągnięcie ręki polskich konstruktorów.

Wierzymy, że dzięki dobrej współpracy zespołów specjalistów obu firm z powodzeniem uda się zrealizować plan osiągnięcia pozycji lidera w obszarze prowadnic standardowych i miniaturowych na polskim rynku oraz zapewnić satysfakcję z jakości oferty i usług wszystkim użytkownikom techniki liniowej.

prowadnice liniowe
start   misja   produkty   FAQ   pliki   kontakt